Strieborný prívesok korálik na náramok kvietka
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8268
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok v tvare kvietky
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Kvety |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 9,5 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie