Strieborný prívesok korálik na náramok s kvietkami
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8267
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok s ružovými kvietkami
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Kvety |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 9 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 10 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie