Strieborný prívesok korálik okrídlené srdce
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0830
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok - korálek fialové srdiečko s korunkou a krídlami
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | krídla |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 17 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 24 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie