Strieborný prívesok korálik srdca s nekonečnom
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0835
- Dostupnosť: Skladom
31,32 €
Strieborný prívesok - korálek srdiečko s nekonečnom
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | krídla |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 13,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 11 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie