Strieborný prívesok korálik srdiečko
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-8166
- Dostupnosť: Skladom
22,68 €
Strieborný prívesok - korálek srdiečko
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu jednostranné |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Srdce |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 8 |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 12 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 10 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie