Strieborný prívesok korálik stopper s pierkom
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0857
- Dostupnosť: Skladom
22,23 €
Strieborný prívesok - korálik na náramok s pierkom
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | Pierka |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4,5 mm |
| Šírka korálku | 3,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 10 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie