Strieborný prívesok korálik strom života
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0871
- Dostupnosť: Skladom
32,23 €
Strieborný prívesok - korálik srdiečko so stromom života
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | rodina |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 12,5 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 20 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie