Strieborný prívesok s perličkou a zirkónmi
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: NB-4359
- Dostupnosť: Skladom
19,50 €
Strieborný prívesok s perličkou a zirkónmi
Strieborný prívesok zdobený zirkónmi čírej farby a prírodnou perlouPrívesok je vyrobený zo striebra s akostným označením 925/1000 s povrchovou úpravou ródium
/>
Ródium patrí medzi drahé kovy, patriace do skupiny platinových, chráni striebro pred černením a zvyšuje lesk strieborných šperkov.
Prívesok je dodávaný v papierovej darčekovej krabičke
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Druh perly | kultivovaná riečny |
| Farba perly | Biela |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer perly | 9 mm |
| Šírka prívesku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Výška prívesku | 20 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie