Visiaci strieborný prívesok korálek morská hviezdica
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0156
- Dostupnosť: Skladom
31,32 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok morská hviezdica
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | morské |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 13 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 26 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie