Visiaci strieborný prívesok korálek písmeno A
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0056-A
- Dostupnosť: Skladom
27,23 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok písmeno A
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | iniciály |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 22 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie