Strieborný prívesok - korálek na náramok s príveskami k narodeniu bábätka
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | rodina |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 13 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 25 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie