Visiaci strieborný prívesok korálik fľaša vína
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0157
- Dostupnosť: Skladom
34,05 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok fľaša vína a otvárač
| Podrobnosti | |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | potraviny |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 8 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 29 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie