Visiaci strieborný prívesok korálik nekonečno
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0074
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok - korálek na náramok nekonečno a srdiečko
| Podrobnosti | |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | nekonečno - ležatá osmička |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 6 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 21 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie