Visiaci strieborný prívesok korálik šminky
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0088
- Dostupnosť: Skladom
39,95 €
Strieborný prívesok korálek na náramok so zavesenými príveskami s motívmi líčenia
| Podrobnosti | |
| Krátky popis | Na zadnú stranu paletky možno na zákazku vygravírovať kratší text. Dĺžka textu gravírovania môže byť max. 5 znakov na jeden riadok. |
| Laserové gravírovanie | Gravírovanie textu |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 4 |
| Počet znakov gravírovania | 5 |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 8 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 24 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie