Visiaci strieborný prívesok korálik srdca s nekonečnom
- Výrobca: NUBIS®
- Kód produktu: B0084
- Dostupnosť: Skladom
24,05 €
Strieborný prívesok korálek na náramok so zaveseným príveskom v tvare srdiečka dekorovaného symbolom nekonečno
Šperk je vyrobený zo striebra striebra kvality 925/1000
Šperk je vyrobený zo striebra striebra kvality 925/1000
| Podrobnosti | |
| Krátky popis | Na zadnú stranu srdiečka možno na zákazku vygravírovať laserom kratší text. Dĺžka textu môže byť max. 8 znakov |
| Laserové gravírovanie | gravírovanie textu jednostranné |
| Materiál | striebro (Ag 925/1000) |
| Motív | nekonečno - ležatá osmička |
| Možnosť gravírovania | ANO |
| Počet riadkov gravírovania | 2 |
| Počet znakov gravírovania | 8 |
| Povrchová úprava | ródium |
| Rozmer otvoru | 4 mm |
| Šírka korálku | 10 mm |
| Typ produktu | Prívesky |
| Určenie | Dámsky |
| Výška korálku | 19 mm |
Žiadne súbory na stiahnutie