Zlatý piercing do pupku - motýlik, Au 585/1000
- Výrobca: Šperky4U
- Kód produktu: ZL01097-YG
- Dostupnosť: Skladom
372,68 €
Zlatý piercing do pupku - motýlik, Au 585/1000
Zlatý piercing do pupku - 14 karátové zlatoZlatý piercing do pupku zo 14 karátového zlata s motívom motýľa je osadený kubickými zirkónmi špičkovej kvality
| Podrobnosti | |
| Celková výška piercingu | 30 mm |
| Druh kamene | Zirkón |
| Materiál | zlato žlté (Au 585/1000) |
| Motív | motýle |
| Rozmer kameňa | 4 mm |
| Rozmer motýlika | 8 x 9 mm |
| Rozmer vrchnej guličky | 4 mm |
| Typ produktu | Piercing | zlatý - AU585 |
| Umiestnenie | Do pupku |
Žiadne súbory na stiahnutie